Hakkımızda

3NET DATA ve MÜHENDİSLİK BİLİŞİM A.Ş. sektöre 1994 yılında yapısal kablolama ile giriş yapmıştır. Yılların tecrübesini hem yapısal kablolama, hem de uçtan uça network çözümleri üreten ve müşterilerin memnuniyetine önem veren bir kurumsal yapı içersinde sürdürerek, bugün 3NET DATA firması olarak sektörde önemli bir yere sahiptir.
Kurulduğu günden bu yana sektörde birçok önemli kablolama ve network projesine imza atmış ve yaptığı her projeyi başarıyla tamamlamıştır. Her geçen gün kendini daha da ileriye taşıyan 3NET DATA, bugün Ankara Merkez ofisi ve deposu, ile uzman çalışanları , satış, kablolama ve enstelasyon, test ve devreye alma, bakım işlerini yürütmektedir.
3NET DATA DINTEK Switchzerland Yapısal kablolama markası adı altında Türkiye Distribütörlüğü için 2013 yılında anlaşma yapmıştır.
İŞİMİZ GÜCÜMÜZ NETWORK sloganı ile yoluna devam eden kurumsal kimlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutan 3NET DATA, uzun bir liste olarak sunduğu referanslarının arasına, özel organizasyonlardan üniversitelere, havalimanları, adalet bakanlıkları, adliye sarayları, otellere, stadyum projelerine, endüstri tesislerinden KOBİ’lere kadar uzanan yapıları dahil etmektedir.
Yerel  ve uluslararası pazarlarda çok çeşitli bütünleşik uygulamalar yapan 3NET DATA, yurt çapında olduğu kadar farklı konumlardaki müşteri ve projelerde de gelişme sağlayarak başarılarına yenilerini eklemektedir.
Kalite, teknik altyapı, güvenlik, hız, problem çözme yeteneği ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörde önemli bir yere sahip olan 3NET DATA; tüm eski, yeni ve potansiyel müşterileri ile kendini ve hizmetlerini daha iyi sunmayı ve onlarla mevcut iyi ilişkileri sürdürmeyi hedefler.